sobota, 5 kwietnia 2014

Żegnaj Skaza


Pod jabłonką będzie Ci dobrze
Już się nie męczysz
Sny masz spokojne ...

15.01.2004-5.04.2014

13 komentarzy:

 1. Jak przykro... Niech ma spokojne sny. Łączę się z Tobą w smutku i przytulam...

  OdpowiedzUsuń
 2. Magda, wiem co czujesz. To jest trochę ulga, że już nie cierpi, i że tak trzeba było, ale większy jest smutek i tęsknota. W ten sposób umarły dwa nasze kochane psy, wychowane od rozkosznego, szalonego szczeniaczka. Decyzję o uśpieniu Sproketa ja musiałam podjąć i prześladuje mnie to już 15 lat...Wiem, że był już stary i chory, ale jednak to ja zdecydowałam o jego śmierci...Wspominamy go bardzo często, opowiadamy co robił, jaki był, a był wyjątkowy, jak każdy kochany pies. Z Dunią mąż pojechał do weterynarza...bardzo cierpiała i długo. Też była starutka i bardzo chora. Lepiej było skrócić jej mękę, ale to taka trudna decyzja...
  regina

  OdpowiedzUsuń
 3. Przykro mi, wiem co czujesz :-(

  OdpowiedzUsuń
 4. Biedna Madziu...bardzo mi przykro!

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochane Dziewczyny. Bardzo dziękuję Wam za wszystkie wpisy, Jutro napiszę jak to wszystko było. Jest mi źle, ale czuję ulgę. Bardzo serdecznie pozdrawiam. To bardzo dużo dla mnie znaczy, że ktoś mnie rozumie.
  Magda

  OdpowiedzUsuń
 6. Przykre to gdy ukochane zwierzę odchodzi...

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja też Cię rozumiem, moje ukochane towarzyszki dzieciństwa odeszły. Już kawał czasu minął a ja mam łzy w oczach jak o nich myślę.

  OdpowiedzUsuń
 8. bardzo mi przykro.

  OdpowiedzUsuń
 9. Najtrudniejsze jest to że zwierzeta żyja krócej niż my. I tak trudno pogodzić się że odeszło. Płaczesz, wspominasz oglądasz zdjęcia znowu płaczesz. potem czas leczy.
  I niewiadomo skąd zjawia się nowe futro nowe oczka i - nowa miłość.
  I znowu dasz futrzakowi kawał spokojnego radosnego życia.

  OdpowiedzUsuń
 10. pozdrawiamy Cię Kozo Magdo serdecznie i tulimy w bólu. Skaza była wspaniałym psem i mieliśmy szczęście ją poznać. Niech spokojnie biega po wielkiej polanie z naszymi pupilami także.

  OdpowiedzUsuń
 11. Tu sie nie da nic napisac :) Tylko tyle:ściskam Cię mocno,trzymaj się,buziaki

  OdpowiedzUsuń