sobota, 18 kwietnia 2015

Kwiecień

Nie ma mnie i nie ma na blogach. Odwykłam trochę i pomyśleć, że kiedyś miałam ogromy zapał ...

Dużo się dzieje u Was Wszystkich, moich internetowych znajomych, wiele i u mnie, ale nie ten czas żeby wszystko opisywać.Jak zwykle mój świat kręci się wokół zwierzaków. Zaczęłam sezon mlekiem płynący. Tegoroczne maluszki odjechały już do nowych właścicieli. Smutno i pusto zrobiło się w obórce. Jak zwykle musiałam dokonać wyboru, tym razem kierując się rozumem. Została mała która najbardziej rokowała. Ta która skradła moje serce odjechała wraz z siostrami. Pocieszam się tylko że dziewczynki znalazły bardzo dobre miejsce i będą się pasły gdzieś na pastwiskach naszej pięknej sądeczczyzny. Pojechały wszystkie razem do jednego gospodarstwa, więc będzie im razem raźniej, przynajmniej na początku nowej drogi.A gdybym miła jeszcze raz podjąć decyzję, kierowałbym się jednak sercem, mimo wszystko.A u boku swojej mamy, kawał świata od nas pasie się nasz nowy przywódca stada, zamówiony koziołeczek. A całkiem blisko  kózka, która być może za ok miesiąc będzie już z nami.


I tak to się to wszystko kręci.

Coś się stawia, coś buduje, czasami trzeba coś stworzyć nowego. Tak jak nasze płoty.


A ja dostałam w prezencie fotel bujany, tylko nie miałam czasu się jeszcze w nim zamyślić ...
Pozdrawiam Wszystkich czytelników

8 komentarzy:

 1. Sporo sie u Ciebie dzieje. Pisz, bo zawsze wyglądam Twoich postów...

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę zatem znalezienia czasu na zamyślenie w fotelu bujanym. Pięknieje ta Wasza kraina. Niebawem, oj niebawem będziemy już blisko Was. :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja na pewno nie kierowałabym się rozumem ;) choć to na pewno nie najlepszy sposób. Teraz ekscytuję się z powodu narodzin i jednocześnie zamartwiam o te kruche maluszki... brakuje mi doświadczenia i wszystko mnie przeraża...
  Ty tak wspaniale sobie radzisz, podziwiam... i zazdroszczę doświadczenia i wiedzy. A z tymi fotelami bujanymi już tak jest... ;) mimo wszystko życzę, abyś znalazła chwilę oddechu na pobujanie-porozmyślanie...
  Uściski ślę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Amazing blog and very interesting stuff you got here! I definitely learned a lot from reading through some of your earlier posts as well and decided to drop a comment on this one!

  OdpowiedzUsuń
 5. Może jakieś nowe wpisy, co tam na górce słychać

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Solidnie wyglądający, piękny, drewniany płot :)
  Mój też solidny się wydawał, zanim się nie rozpadł :)
  Czym impregnuje Pani te słupy u dołu? Czy to olej przepalony, czy słupy opalone w ognisku?
  Długo wytrzymują z takim zabezpieczeniem?

  OdpowiedzUsuń
 8. I really likes your blog! You have shared the whole concept really well and very beautifully soulful read!Thanks for sharing.
  ดูหนังออนไลน์

  OdpowiedzUsuń